Anasayfa arrow PPG Oto Tamir Ürünleri
PPG Oto Tamir Ürünleri


PPG’yi seçtiğinizde, otomobil boya ve kaplama malzemelerinin geliştirilmesine adanmış 75 yıllık tecrübeyi seçmiş olursunuz. Tasarladığınız uygulama ne olursa olsun, PPG’den, parlaklık, dayanıklılık, kullanım kolaylığı ve Avrupa standartlarına uygunluk gibi konularda karşılanması en zor görünen taleplerinizi bile karşılamasını hatta onların da ötesine geçmesini bekleyebilirsiniz.

Nitekim bugün, Avrupa ve Kuzey Amerika’da imal edilen her üç otomobilden ikisi PPG teknolojisi ve know-how’ından yararlanmakta ve bu da PPG’yi, Motorlu Araç İmalatçıları arasında tercih edilen bir tedarikçi yapmaktadır.

Nano Teknoloji
Yeni patent aldığı nano-teknolojiyi devreye sokarak, PPG, gelişmiş vernik teknolojisinde en ön sıraya yerleşmiştir.

Motorlu Araç İmalatçılarına nano-teknoloji sunan ilk tedarikçi sıfatıyla PPG, piyasaya uzun ömürlü, çizilmeye dayanıklı ve parlaklığını çok daha uzun süre muhafaza eden bir vernik arz etmektedir.

Performansı sayısız laboratuar ve yol testinde kanıtlanmış CeramiClear’ın içinde, vernik yüzeyinde toplanarak ona uzun ömürlü, çiziğe dayanıklı bir yapı ve parlak bir görünüm kazandıran nano-partiküller bulunmaktadır.